İnsan sağlığı temelli üretim yapmanın en önemli noktalarından birisi üretimin ham maddesini doğru ve amaca yönelik seçmektir.

Tamamen el emeği göz nuru olan nar şeklindeki şişelere özel dolum makinesi ile doldurulur ve paketlenir.

Eshki Nasıl Yapılır

İnsan sağlığı temelli üretim yapmanın en önemli noktalarından birisi üretimin ham maddesini doğru ve amaca yönelik seçmektir.

Bu sebeple bizler nar üretimi için çiftçimiz ile elele verdik. Sizlerin sağlığı ve damak zevki için doğru ürünü doğru ve sağlıklı şekilde yetiştirmeye özen gösterdik.

Üretim sürecimizde insan sağlığına ve doğaya aykırı hiçbir ürün kullanmadan, tamamen doğal yollarla yetiştirilen narları, yine kendi özel ekibimiz tarafından şefkatle topladık.

Kendi tesisimizde bu özenle toplanmış narları yine aynı hassasiyetle seçip temizledik. Teknolojinin son ürünü olan makinelerimizle, yıkama, boylama ve sınıflandırma yaptıktan sonra taneleme sürecine geçilir.

Tanelenen narların suyu günümüzün en modern, teknolojik hijyen sistemli makinalarda sıkılır.

Sonrasında ateş görmeden vakum sistemi ile nar suyu belli oranda kurutulur. Sulandırılarak içildiğinde çekirdekten gelen buruk tadı hissedeceksiniz.

İşlemler bitince dinlenmeye alınan ürünler el yapımı, bizim için tasarlanan şişelere el değmeden otomatik olarak pastorize edilmiş olarak doldurulup, ağzı sizin için mühürlenir.

"ESHKİ" İÇERİSİNDE HİÇBİR KORUYUCU VE KATKI MADDESİ YOKTUR

Daldaki 14 kg narın 1 kg Eshki olarak sofranıza gelmesinin arkasında yatan hikaye kısaca budur..

Web Tasarım - N-Dizayn

Copyright 2014

Tüm hakları saklıdır.